Türkiye’nin en eski patent ve tescil şirketlerinden biri olan DERİŞ, yeni web sitesi ile geçmişine yakışır bir ihtişama kavuştu. Deriş, her gün yüzlerce ziyaretçinin etkileşime geçtiği web sitesini yenileme kararını aldığında, Creaturk olarak markanın kurumsal yapısına güç katacak ve etkileşimini daha efektif hale getirecek bir tasarımla, tamamen Deriş’e özgü bir web sitesine hayat verdik.

İŞLEVSELLİK

Menü alanında tek bir adımda markanın hizmetlerine ulaşılabilecek navigasyon ile ziyaretçinin aradığı hizmet grubuna ulaşabilmesini kolaylaştıran bir tasarım oluşturarak, ana sayfa daha efektif bir hale getirildi.

Çoklu Platform + Tarayıcı Desteği

Web + Tablet + Mobile

Web Sitesi; webden, tabletten ve mobilden farklı ekran boyutlarında kullanıcı dostu bir ara yüz tasarımı ile Responsive şeklinde tasarlandı. Markanın global yapısını ve çeşitliliğini ön plana çıkaracak farklı dil seçenekleri ile etkileşimde sınırlar aşıldı.

TANIŞALIM

Creaturk dünyasını daha yakından tanımak için lütfen diger işlerimize de bakın. Eğer aklınıza takılan bir soru olursa bize mail atmaktan ya da aramaktan çekinmeyin.

+90 (216) 537 71 76
[email protected]