Liv Hospital web sitesinde tamamen özgün ve kullanıcı dostu bir ara yüz tasarlayarak, slider banner üzerinde tasarlanan Widget’ler sayesinde, ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları alanlar ve online hizmetler ön plana çıkarıldı. Ziyaretçilerin ilgi duyacakları sağlık haberleri ve hastane ilgili haberler ana sayfa içerisine yerleştirilerek, kullanıcının sayfa içerisinde geçirdiği zaman efektif hale getirildi.

ÇOKLU

PLATFORMLAR VE

TARAYICI

DESTEĞİ

Web sitesi, farklı ekran boyutlarında
sayfa içerik düzeni bozulmadan
görüntülenmesine yanıt verecek responsive
şeklinde tasarlandı.

Site, mobil cihazlarda tarayıcıların desteklendiği biçimde görüntülenmektedir, farklı ekran genişliklerine yanıt verecek şekilde responsive yapıda tasarlanmıştır.

Tek

Adımda

Online

İşlemler

Ana sayfa slider üzerinde yer alan Widget sayesinde; randevu alma, sonuç görüntüleme ve doktor arama özellikleri kolay ulaşılabilir hale getirildi.

iŞLEVSELLiK

İçerik bakımından yoğun olan sitede akordeon yapı kullanarak kullanıcı kolaylığı ön plana çıkarıldı.

BİLGİ MİMARİSİ

Ziyaretçilerin hastanede bulunan tıbbi malzemeler, medikal teknolojiler ve ileri düzey merkezler hakkında kolayca bilgiye erişebilecekleri içerik sayfaları oluşturularak bilgi mimarisi inşa edildi

TANIŞALIM

Creaturk dünyasını daha yakından tanımak için lütfen diger işlerimize de bakın. Eğer aklınıza takılan bir soru olursa bize mail atmaktan ya da aramaktan çekinmeyin.

+90 (216) 537 71 76
[email protected]