Doğallığı sofralarınıza taşıyan Sera Food, web sitesi tasarımı için bize geldiğinde hem tüketicilerin hem de bayi ağının kolaylıkla tüm ürün gruplarını görebileceği, üretim kapasitesini anlatabileceği ve ziyaretçisi ile etkileşim kurabileceği farklı dillerde bir web sitesi istediklerini belirttiklerinde bizim için fikir sürecindeki kıvılcımlar çarpmaya başlamıştı. Bir gıda markası olan Sera Food için tazeliğin ve doğallığın renklerini bir araya getirerek, ana sayfaya slider alanında markanın kahraman ürünlerini bannerlara taşıyarak sayfa dinamik bir hale getirildi.
KÖZ ÜRÜNLER
TV KAMPANYASI
Sera köz ürünleri için tv'de yürüttüğümüz iletişim kampanyasıyla,
Sera Food'un marka kimliğini güçlendirerek milyonlara ulaştık.

Sera Turşuları Yenilendi

Sera’nın Turşu Grubu Ambalajlarını’da
Baştan Sona Yeniledik

Değişen Kurumsal Yüzümüz

Öncelikli olarak markanın kurumsal kimliğini baştan tasarlayarak, değişen ve renklenen tasarımla birlikte bütün ürün gamını baştan yarattık.

Sera Kurumsal Web Sitesi Tüm Ruhuyla Değişti

Web Sitesi; webden, tabletten ve mobilden farklı ekran boyutlarında kullanıcı dostu bir ara yüz tasarımı ile Responsive şeklinde tasarlandı. Menü alanında tek bir adımda ürün kategorilerini gösteren bir navigasyon ile ziyaretçinin aradığı ürün grubuna ulaşabilmesini kolaylaştıran bir tasarım oluşturarak, Ana sayfa daha efektif bir hale getirildi.

TANIŞALIM

Creaturk dünyasını daha yakından tanımak için lütfen diger işlerimize de bakın. Eğer aklınıza takılan bir soru olursa bize mail atmaktan ya da aramaktan çekinmeyin.

+90 (216) 537 71 76
[email protected]