İGDAŞ 2016 - 2017 KAMU SPOTU FİLMİ

Doğalgazın Doğru ve Bilinçli Kullanımını, çocuklar üzerinden giderik
güvenliğin oyuncağı olmadığını anlattık

İGDAŞ’ın 30.YILINI Böyle Duyurduk

Bu kampanya outdoor, metro ve metrobüs durak ve meto ve metrobüs içi ekranlar olmak üzere tüm İGDAŞ veznelerinde ve İGDAŞ sosyal medya hesaplarında kullanılarak tüm İstanbullulara ulaştı.

Bir yıla yayılan 30.yıl kutlamalarında farklı reklam konseptleri sürekli bir şekilde devam etti.

EV YAPIMI TASARRUF TARİFİ

Bilinçlendirme Kampanyası

İGDAŞ, abonelerine; doğalgazı bilinçli bir şekilde doğru kullanır iseler %60’a varan enerji tasarrufu yapabileceklerini anlatmak istedi. Biz de evde yapılacak bu tasarruf önerilerine dikkat çekmek için “Ev Yapımı Tasarruf Tarifi” mottosu ile yemek tarifi fikrinden yola çıkarak projeyi tasarıma döktük. Konsept aboneler tarafından oldukça beğenildi ve üst üste iki yıl aynı konsept ile Tasarruf Maddeleri tüketicilere anlatıldı. Bu çalışma tüm İGDAŞ veznelerinde ve merkez binalarında afiş ve dönkart olarak yer aldı. Kampanyanın tüm abonelere duyurulması için de fatura üzerindeki reklam alanlarında 6 Milyon İGDAŞ abonesine ulaştırıldı.

İGDAŞ

HER RENK İYİLİK
Kampanyası İle İşin Rengi Değişti

İGDAŞ ve TOFD iş birliğinde gerçekleştirilen sosyal sorumluluk kampanyasında; en çok vurgu yapmak istediğimiz konu olan sadece mavi kapakların değil, her renkten plastik kapağın toplanarak İGDAŞ Her Renk İyilik Kutuları’nda biriktirildiğini anlatan bir iletişim çözümü ile kampanyamızı hayata geçirdik. 2.500 İGDAŞ çalışanı için hazırlanan bu kampanya, İGDAŞ veznelerine de yerleştirilen toplama kutuları ile tüm abonelerin desteği de alınmak istendi.

Kampanya Devam İletişiminde İse Hayatın İçinden
Anlatımlarla Konunun Önemine Dikkat Çektik

SOSYAL SORUMLULUK DUYURU KAMPANYASI İGDAŞ
İle Engelsiz Filmler Evinizde

İGDAŞ, Görme engelliler için sesli betimlemeli, ve işitme engelliler için işaret dili ile anlatım yapılan filmler hazırladı ve bunu çok sayıda engelli vatandaşımız ile paylaştı, biz de bu kampanyayı en iyi şekilde anlatabileceğimiz basın ilanlarını hazırladık. Bu kampanya outdoor, metro ve metrobüs durak ve iç ekranlar olmak üzere tüm İGDAŞ veznelerinde ve İGDAŞ sosyal medya hesaplarında kullanılarak neredeyse tüm İstanbullulara ulaştı

KURUMSAL

SOSYAL

SORUMLULUK

KATALOĞU

SOSYAL
SORUMLULUK
KATALOĞU

TANIŞALIM

Creaturk dünyasını daha yakından tanımak için lütfen diger işlerimize de bakın. Eğer aklınıza takılan bir soru olursa bize mail atmaktan ya da aramaktan çekinmeyin.

+90 (216) 537 71 76
[email protected]